Am navigat multe feluri de emoții, pe unele încă le decantez, dar ce am simțit dimineață, când stăteam pe un scaun de lemn și beam cafeaua în răcoarea acelor ore, își are locul în sertarul #astăzimi-aplăcut. 🥹