Trăiesc pe propria piele ce frumos se simte când stau pe lângă oamenii care îmi fac loc să fiu cu totul meu. Și poezie, și filozofie, și joacă, și discurs critic, și prea mult, și prea puțin. Îți sunt recunoscătoare și te găzduiesc, încă o dată, în sertarul #astăzimi-aplăcut. 🫠