Sunt gesturi care n-au nevoie de multe cuvinte. Doar le faci, le conții și le consumi dintr-o zonă de smerenie. Și-ți amintești că, odată făcute, nu mai e despre tine, ci despre celălalt, iar asta te bucură nespus. Gând pentru sertarul #astăzimi-aplăcut. 🕊️